• Gökçe Akustik Ses Yalıtımı
  • info@gokceakustik.com

Adil Mah. Salihler Cad.
Kafkas Sok. No : 30
Sultanbeyli / İSTANBUL

08503040852

Müşteri Destek Hattı

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Gökçe Akustik. 2006 yılında kurulan firmamız, dekoratif kaplama ürünleri alanında toptan ve parekende olarak başlamıştır. Dekoratif ve akustik panel ile ses yalıtım malzemelerinin ürünlerinin Türkiye’de imalat satış & pazarlama ve uygulama alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerine, tüm üretim sürecinde ar-ge çalışmalarını gün geçtikçe artırarak, çözüm odaklı bir firma anlayışı sunmaktadır. Başta Asya ülkeleri olmak üzere 35 ülkeye gerek yerli üretim ve ithalat ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Firma yöneticilerindeki idealist yaklaşımın amacı ; Branşa yönelik temel eğitimin yanı sıra ,uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır. Günümüzün aşılması gereken sorunları arasında yeralan gürültü kirliliğine karşı sistem ve teknolojinin yanı sıra inovasyon çalışmalarıylada kendini her alanda ispat eden bir firma olma yolundayız .

Tedarikçilerimiz ; Dekoratif ürünlere ihtiyaç duyacağınız tüm organizasyonlarınızda tek elden çözüm sunma gayesi ile kurulan Gökçe Akustik, sektörde 12 Yılı aşkın deneyimi olan profesyonel kadrosu ve günümüz teknolojisinin imkan verdiği en kaliteli ürün stoğu ve Tedarikçileri ile hizmet vermektedir. ” Kaliteli ürünler kaliteli üreticilerle mümkündür ” Emir Akustik” , bir dünya markası olan Jotun boya tedarikçileri ile çalışmaktadır.

0
Mutlu Müşteri
0
Sipariş
0
Ürün
0
Teslim Edilen Proje

Bize Güvenebilirsiniz

Tüm ürün ve hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.
Sizin için çalışıyoruz.

Etkili Ekip Çalışması

Alanında uzman kalifiye personelimiz ve son teknoloji
modern ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kalite Güvencesi

Tüm ürün ve hizmetlerimiz her zaman birinci sınıf kalite
ve işçilik ile üretilmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 08503040852

Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image