• Gökçe Akustik Ses Yalıtımı
  • info@gokceakustik.com

Adil Mah. Salihler Cad.
Kafkas Sok. No : 30
Sultanbeyli / İSTANBUL

08503040852

Müşteri Destek Hattı

Akustik Danışmanlığı

akustik ses yalitimi akustik ses yalitim panelleri

Ses izolasyonu ve akustik düzenleme taleplerinize karşın yerinde ölçülendirme, tespit, çözüm, alternatifli montaj ve malzeme fiyat teklifleri ile keşif hizmeti sunuyoruz.

Yanmaz Sünger - Gürültü Yalıtımı - Ses İzolasyonu & Akustik ve ses yalıtım uygulaması yapan aynı zamanda akustik ve ses yalıtım malzemeleri satan firma olarak

İstanbul & Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye'de ürün satışı ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

%100 Memnuniyet

Tüm ürün ve hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Üstün Kalite

Tüm ürün ve hizmetlerimiz her zaman birinci sınıf kalite ve işçilik ile üretilmektedir.

Güçlü Altyapı

Alanında uzman kalifiye personelimiz ve son teknoloji modern ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

evde sinema salonu 

Arkadaşlarınızla sıcak bir ortamda sinema keyfi başkadır. Eşinizle baş başa duygusal bir aşk filmi seyredebilir yada çocuklarınızla kıran kırana oyunlar oynayabilirsiniz. Teknik Akustik Mimarlık olarak, Cep sineması – Çok amaçlı salon – Home ev sineması – Ticari sinema salonları – gibi mekanların ses ışık görüntü sistemlerinin yanı sıra profesyonel olarak avrupa ürünler kullanarak hem ses yalıtımı ses izolasyonu hemde akustik düzenleme akustik kaplama zeminden duvar ve tavanlara ve koltuklara kadar ürün hizmeti uygulama ve montajı sağlıyoruz.

Siz gerçek sinema salonu kalitesinde film izlerken, akustik ses yalıtımı sayesinde komşularınız rahatsız olmayacak.
Sizin için herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük ve haftalarca süren teknik çalışmalar sonucu herşeyi hazırladık.

Ev Sineması Kullanan Müşterilerimiz İçin Neler Yapıyoruz ?

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor. Biz sinema odası yaparken olması gereken tüm detayları haftalarca süren teknik çalışmalar sonucu hazırladık.

Örneğin;

— Ev sineması kurduğumuz müşterimiz, odasında oluşan yüksek sesten dolayı komşularını rahatsız etmeyeceğini bilmenin huzuruyla istediği kadar zamanı kendisine ayıracak.

— Evde sinema kurduğumuz müşterimiz, odasında oluşacak yüksek sesten dolayı akustik bir sorun yaşamayacak, baş ağrısı ve kulak ağrısı çekmekecek.

— Evde sinema kurduğumuz müşterimiz, kullanılacak kapıdan sesin dışarıya çıkmayacağını bilecek.

— Sinema odası kurduğumuz müşterimiz, evinde istediği filmi 3D veya standart şartlarla filmlerini izleyecek. Oyun konsolları ile Play Station oynayabilecek. İstediği gibi i-phone veya mp3 dinleyebilecek karaoke yapabilecek. Arkadaşlarıyla kurduğu müzik grubu ile kimsenin rahatsız etmesinden çekinmeden enstrüman kullanabilecek.

Dahası mı? Dahası ve mısır patlatma makinesi almayı ve anın tadını saniye saniye yaşamayı size bırakıyoruz.

akustik yalitim danismanligi

Akustik Danışmanlığı

Teknik Akustik tasarım uygulamalarındaki öncelikli hedefi, projenin gerektirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda, temel bina ve özel fonksiyon ünitelerini en doğru biçimde düzenleyerek, her müşteriye özel, maksimal seviyede verimli çözümler üretmektir. Alanlarında uluslararası düzeyde tecrübeli ve uzman mühendislerimizin, problemlere pratik yaklaşımları ve projelerdeki maliyet düşürücü çözümleri, bizleri sektördeki rakiplerimizden ayıran temel faktörlerdir. En geniş kapsamlı projeleri bile, mümkün olan en kısa sürede, etkili bir şekilde çözümleyecek kaynaklara ve esnekliğe sahip olmamız da, müşterilerimizi ilgilendiren bir diğer tercih sebebidir.

Teknik Akustik, projelerinizi profesyonel boyuta taşıyacak uzmanlığını, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak, size sunmak için vardır.

Hizmetler:

  • İç Mekan / Oda (Hacim) Akustiği
  • Ses İzolasyonu & Gürültü Kontrolü
  • Titreşim Kontrolü & Yapısal Dinamik
  • Ses-Görüntü & Entegre İletişim Sistemleri
  • Ölçüm, Bilgisayarlı-Modelleme & Analiz
  • Analiz/Tasarım Programları & Ölçüm Ekipmanı

%100 Memnuniyet

Tüm ürün ve hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Üstün Kalite

Tüm ürün ve hizmetlerimiz her zaman birinci sınıf kalite ve işçilik ile üretilmektedir.

Güçlü Altyapı

Alanında uzman kalifiye personelimiz ve son teknoloji modern ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

modern sinema salonlari modern sinema salonlari 2
modern sinema salonu

MODERN SİNEMA SALONLARI

Gökçe Akustik Ltd. Şti.’nde sesin öncelikli işleve sahip olduğu konferans, konser, tiyatro, opera, sinema salonu, ses-müzik-televizyon-film stüdyoları, enstrüman prova odası, derslik, çağrı merkezi, ev sineması gibi farklı mekanlar için akustik tasarım ve bunun yanı sıra gündelik hayatımızda sıklıkla içinde bulunduğumuz açık plan ofis, restoran, eğlence mekânı, otel, hastane, kütüphane, alışveriş merkezi, kapalı spor salonu, yüzme havuzu, ibadet yerleri, kapalı istasyon gibi akustik konforun ön plana çıktığı hacimler için akustik iyileştirme proje ve uygulama hizmetleri verilmektedir.

sahne tasarimi

Hacim Akustiği – Gürültü Yalıtımı – Ses İzolasyonu & Akustik ve ses yalıtım uygulaması yapan aynı zamanda akustik ve ses yalıtım malzemeleri satan firma olarak İstanbul & Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye ye ürün satışı ve uygulama hizmeti vermektedir. Aynı zamanda ses yalıtımı ve akustik yalıtım alanında uygulama + ses yalıtım malzemeleri + malzeme satışı yapan firmamız Akustik danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.

Gökçe Akustik, markasının sürdürülebilirliğinin garantisi olan “öncü firma” olgusunu koruma amacıyla inovasyona önem vermekte ve yenilikleri ülkemize ilk sunan firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Salon mimarisi ve teknolijileri konsepti ile butik mimarlık hizmeti veren firma, kültür merkezleri, konferans, sinema ve tiyatro salonları, müze ve sergi alanları, fuaye ve gösteri merkezleri gibi yüksek maliyetli yapıları yüksek teknoloji donanımlarla entegre ediyor ve yaşanabilir, çağdaş, estetik mekanlar olarak hayata geçiriyor.

 

Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image