Akustik Kaplama

ÇOK AMAÇLI KONFERANS SALONU SES YALITIMI AKUSTİK PANEL FİRMASI ;
akustik-kaplama-gokce-akustikGökçe Akustik Sahne Sistemleri
AKUSTİK DÜZEN VE SES,IŞIK SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ.
Gökçe Akustik® ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulayan Türkiye’deki ilk ve tek akustik mühendisliği firmasıdır.  Uygulamalarımız : Akustik kaplama malzemeleri , Ahşap akustik paneller , Kumaş kaplı duvar panelleri ,  Ahşap akustik tavan , Ahşap akustik duvar , Sinema salonu ses yalıtımı ve akustik kaplama , Konferans salonu akustik kaplama ses yalıtımı ve akustik projelendirme , Tv stüdyoları akustik yalıtım , Akustik Ses yalıtımı malzemeleri ve uygulama hizmeti , Yurt içi ve yurt dışı projelerin akustik projelendirmesi akustik kaplama işleri tavan duvar zemin akustik panel kaplamaları , Home sinema salonları , Çok amaçlı otel sinema salonları , akustik yalıtımı , ses ışık , ve görüntü sistemleri , anahtar teslimi uygulamalar yapıyoruz. 

Akustik Panel ; Akustik panel iletişim kurulacak ortamdaki  ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir.Akustik önemli bir bilim dalıdır ve ses titreşim dalgalarının etraftaki obje ve eşyalalarla çarpışmasını , ses emilmesi ve yansıtılması ilişkisini inceler. Ses dalgalarının kes,kin ve sert objelere çarpması ile oluşan yankı,  bir çok kez ortam ses kalitesini ve insanlar arası iletişimi zorlaştırmaktadır.


Akustik tasarım

 

Ahşap Akustik kaplama ; Kumaş Kaplı Akustik Paneller ; Konferans Salonları, Toplantı Salonları, Sinema Salonları,  Komple Projelendirme, Mekanik tesisat, Elektrik Tesisatı, Ses ve Işık Sistemleri Proje ve Anahtar Teslim Taahhüt İşleri.. 

Yurt içi ve dışında anahtar teslimi tiyatro salonu, sinema salonu, konferans salonu tv stüdyosu, sinema platosu, müzik stüdyosu, yapmaktayız. Akustik projelendirme,akustik uygulama,ses-ışık-görüntü sistemleri,elektrik tesisatları,mekanik havalandırma -ısıtma soğutma işleri-sahne mekanik sistemleri Akustik panel firması -  ses yalıtımı - ses izolasyonu, gürültü yalıtımı- ahşap akustik kaplama - kumaş kaplı panel kaplama - derzli delikli fugalı ahşap akustik paneller - yapmaktayız. Akustik panel fiyatları hakkında iletişimden bilgi alabilirsiniz.

 

Akustik Delikli Ahşap Duvar Paneli Kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım edip kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli ve derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf/Lam ahşap paneller kullanılarak üretilmektedir.

Çok Amaçlı konferans salonları, yapılan sunumun niteliğinin daha kaliteli ve kalıcı olabilmesi için yalıtıma ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca çok amaçlı konferans salonları yüksek kapasitede konuk ağırlanan mekanlar olmasından ötürü ses yalıtımının yanısıra salondaki tüm konukların sesleri aynı seviye ve kalitede duyabilmeleri de önemli bir noktadır.


Konferans salonları, sinema salonları, müzik stüdyoları, daire içi sinema odaları, okullardaki müzik odaları ve bar-disco gibi çeşitli mekanlarda akustik ses izolasyonu için tasarım-projelendirme ve uygulamanın yapılması, Konutlar, fabrikalar ve otellerdeki jeneratör-chiller gruplarından çıkan gürültünün kesilmesi için ses izolasyonu yapılması, 
Akustik Tasarım Ve Dekorasyon Uygulama, Ses Yalıtımı, Ses-Işık-Projeksiyon Sistemleri, Hareketli Işık Truss Sistemi, Hareketli Katlanır Seyirci Platformu,

Gökçe Akustik Salon Akustik Projelendirme Uygulamaları.

delikli duvar paneli

 

Salon Akustiği Salon akustik projelendirme

Yüksek ses kaitesine sahip olmak için ideal malzeme doğal ahşaptan imal edilmiş panellerdir.Ses dalgası ahşaba çarptığı zaman, ahşap bir miktar titrer, ancak bu titremenin tınısı ses dalgasıyla rezonansa girmez, sesin kalitesini bozmaz, dalganın şeklini değiştirerek, düzlemsel yerine küresel şekilde yansımasını sağlar.Küresel dalga şeklinde yansıyarak giden ses, bulunduğu hacmin her yönüne eşit miktarda gider.Bundan dolayı ses kaynağına en uzakta olan insanın bile sesi öndekilerle aynı kalitede duyulmasına yardımcı olur.Bunun nedeni ahşabın titreşime katılması ve sesin kalitesini arttırma özelliğidir.İnsanlar ahşabın bu özelliğini yüzyıllar önce keşfettiği için müzik aletlerinin çoğu ahşaptan yapılır. Ortamdaki ses kalitesi hem sanatçıların hem de mimarların dikkat ettiği konuların başında gelmektedir. Bu bilinç ile öncelikle ileri düzey hesaplamarla ortamın akustik ihtiyacı belirlenir. Daha sonra ihtiyaca ve mimariye uygun olarak akustik ahşap paneller uygulanır. Bu sayede istenen görsellik, gerekli ses izolasyonu ve akustik performans elde edilir. 

konferans salonu

Perfore akustik ashap sade, yüksek performanslı, estetik çözümler üretir. Yüksek kalitede hammadde, bilgisayar kontrollü modern makinalar, üst düzey çözümler arayanlar için akustik ahşap ürünler en doğru tercihtir. 

Çok amaçlı sinema salonu

 

Akustik paneller, iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir.Akustik önemli bir bilim dalıdır ve ses titreşim dalgalarının etraftaki obje ve eşyalalarla çarpışmasını , ses emilmesi ve yansıtılması ilişkisini inceler. Ses dalgalarının kes,kin ve sert objelere

çarpması ile oluşan yankı, bir çok kez ortam ses kalitesini ve insanlar arası iletişimi zorlaştırmaktadır.

 

  Akustik paneller konser salonları, tiyatrolar, toplantı salonları, alışveriş merkezleri, ofisler, restaurantlar gibi insanların bir arada olduğu ortamlarda hem sıcak hem de rahatça iletişim kurabilecekleri akustik bir mekan yaratmayı sağlar. 

Akustik ahşap panel özellikleri:
Projeye göre değişik ebatlarda; MDF üzeri laminant, MDF üzeri lake boyalı veya MDF üzeri doğal ahşap kaplama ile yapılır.

4-6-8-10 mm standart perforasyon çapları bulunur.
İsteğe göre diğer perforasyonlar yapılabilir.
Gerektiğinde slot delikli veya ön yüz çizik arka yüz delikli olabilir.
Arka yüzde akustik için özel kumaş kaplanmaktadır.
Doğal ahşap, MDF Lam, Boyalı ahşap veya metal aksesuarlarla bitiş sağlanmaktadır.
Asma tavanlarda sabit veya gerektiğinde sökülebilir modüler sistemler yapılabilir.

Akustik danışmanlık ve projelendirme hizmeti verdiği yapılarda tüm disiplinlere, akustik konforu sağlamaya yönelik gerekli yönlendirmeleri yapan Gökçe Akustik® Ltd.Şti, gürültü & titreşim kontrolü ile yapı & hacim akustiği konularında profesyonel hizmet vermektedir.

 

Ahşap akustik kaplama duvar ve tavan panelleri 
akustik ahsap tavan kaplama perforeli paneller

ahsap akustik duvar ve tavan panelleri gokce akustik

Tavan askı profil detayları . 

ahsap asma tavan detay profil sistem

Hizmet Alanlarımız:

• Ses Kayıt Stüdyoları

• Dublaj Stüdyoları

• TV & Radyo Stüdyoları

• Kongre Merkezleri

• Opera & Konser Salonları

• Konferans Salonları

• Çok Amaçlı Salonlar

• Sinemalar

• Alışveriş Merkezleri

• Ofis & Rezidanslar

• Oteller

• Çağrı Merkezleri

• Hastaneler

• Okullar

• Kütüphane ve Müzeler

• Stadyum & Spor Salonları

• Hava limanları

• Endüstri Yapıları

• Konutlar

 

 

Ana Sayfa

Akustik Paneller

Sahne Sistemleri

Ses Yalıtımı

İzolasyon Malz.

Referanslar

İletişim

..

....

PROJELER

Cinepol Sinemaları AXİS AVM
20140820 203934

AKUSTİK TAVAN PANELLERİ (KANOPİ)
kanopi akustik duvar ve tavan panelleri

AKUSTİK TAVAN PANELLERİ (BAFFLE)
baffle akustik tavan paneli
Ses (Akustik) Ve Titreşim Yalıtımı

akustik-vibrasyon-takozlari02

Yanmaz Sünger - Akustik Sünger - evde sinema salonu

HİZMETLER

ANAHTAR TESLİM YAPTIĞIMIZ UYGULAMALAR
- Tiyatro salonu uygulaması
- Konferans salonu uygulaması
- Sinema salonu uygulaması
- Toplantı salonu akustiği
- Kayıt stüdyoları / Radyolar
- Çağrı merkezi / Call center
- Toplantı odaları / Room akustik
- Jeneratör odaları yalıtımı
- Dış mekan ses yalıtım bariyeri
- Klima odaları ses yalıtımı 
- Sessiz oda Odyo kabini yalıtımı
- Akustik titreşim vibrasyon takozları
- Titreşim ve gürültü yalıtımı
- Düğün salonu / Cafe bar yal.
PROJELENDİRME HİZMETLERİMİZ
-Akustik Projeleri
-Zayıf Akım Projeleri
-Elektrik Projeleri
-Mekanik Tesisat Projeleri
DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ
-Malzeme Temin Hizmetleri
-Malzeme Montaj Hizmetleri
-Proje Hazırlama Maliyet 

Gökçe Akustik Olarak;  Çağrı Merkezi Konferans Salonu Sinema Salonu Toplantı Odaları  Akustik kaplama Mekanik Projelendirme Havalandırma Ses Ve Işık Sistemleri Sahne Sistemleri..

İletişim Bilgilerimiz


 İstanbul Merkez Adres:
Adil Mahallesi Salihler caddesi
Kafkas Sokak  No:29 / A
Sultanbeyli / İSTANBUL
TEL.....: +90 216 344 34 22
Wahtsapp: 0507 668 41 24
Wahtsapp: 0533 013 86 45
 WEB SAYFALARIMIZ
Kabincell Ofis Akustiği
Ses Yalıtım Malzemeleri
Telefon Görüşme Kabini
Akustik Sünger
Akustik Yalıtım
Hacim Akustiği

Çalışma Saatleri:
Hafta İçi : 08,00 / 19,30
Cumartesi: 09,00 / 14,30