Off Canvas

 
 

Kabincell® Akustik Paravan

Kabincell® Akustik Paravan | Akustik Ayaklı Seyyar Portatif Hareketli Paravan Tasarlıyoruz. Kabincell seperatör ve paravan modelleri size özel tasarımlar

Kabincell® Akustik Paravan | Akustik Ayaklı Seyyar Portatif Hareketli Paravan Tasarlıyoruz.
Projenin gerektirdiği ihtiyaçlar ve mekanların kullanım amacı doğrultusunda, akustik düzenlemeleri en doğru biçimde tamamlarız. Mekandaki ses, gürültü, titreşim kontrolünden akustik hacmin yönetimine kadar genel ve özel tüm alanlarda en verimli çözümleri üretiriz
kabincell akustik paravan10

Çağrı merkezi gibi vb. çalışan sayısı çok olan mekanlarda konuşma sesleri yoğun olur. Bu konuşma sesleri ve yankı gibi problemlerin giderilmesi amacıyla akustik paravan kullanılır. Akustik paravansayesinde mekanlarınızda alanları dilediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz. Tasarımı ve renk seçenekleri ile ortamda şık bir görünüm kazandırır.

KABİNCELL AKUSTİK PARAVAN AYAKLI SEPERATÖR MODELLERİMİZ

 

Akustik paravan bölme duvar olarak düşünülebilir. Genelde iş yerlerinde, çağrı merkezlerinde ve ofislerde vb. yerlerde ses karmaşasını önlemek amacıyla kullanılır. Akustik paravan ile alanları istediğiniz şekilde bölümlendirebilirsiniz. Ses akustiği sağlayan akustik paravanlar dekoratif bir üründür. Renk seçenekleri sunulur.

akustik paravan seperator sistem
Özel ses geçirmez teknolojisiyle üretilen akustik paravan kaplamalar daha sessiz bir çalışma ortamı oluşturur.
Akustik Paravan Panel içi cam yünü dışı ise kumaş kaplı olan akustik ortam bölücü panellerdir. Bu paneller genel olarak çağrı merkezi, ofis ve iş yeri gibi mekanlarda ortam bölme ve akustik düzenleme amacıyla kullanılmaktadır. Akustik paravan panel sayesinde istenilen ortamlarda istenildiği gibi ortamı bölümlendirebiliriz.

KABİNCELL® HACİM AKUSTİĞİ ÇÖZÜMLERİ 

ONLİNE MAĞAZA

İstanbul (Merkez)

Adil Mahallesi Salihler Cad. Kafkas Sok.  No:29/A Sultanbeyli / İSTANBUL
Telefon : +90 216 344 34 22
Whatsapp : 0507 668 41 24

Çalışma Saatleri

Hafta İçi    08:00 - 19:30
Cumartesi  09:00 - 14:30
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.