Off Canvas

 
 

Chiller Ses Yalıtımı

Chiller ses yalıtımı Soğutma grupları ses izolasyonu uygulamalarımız, Chiller soğutma grupları ses yalıtımı ve gürültü izolasyonu yapan firmamız istanbul başta olmak üzere tüm Türkiye de Uygulama montaj iş teslimi hizmeti vermektedir.

Chiller ses yalıtımı Soğutma grupları ses izolasyonu uygulamalarımız Referanslarımızdan bazıları bu bölümde listelenmektedir. Chiller soğutma grupları ses yalıtımı ve gürültü izolasyonu yapan firmamız istanbul başta olmak üzere tüm Türkiye de Uygulama montaj iş teslimi hizmeti vermektedir.

SOĞUTMA ÜNİTESİ SES YALITIMI CHİLLER GÜRÜLTÜ İZOLASYONU
chiller ses yalitim4 chiller sogutma grubu ses yalitimi

İSTANBUL DENİZ BANK GENEL MÜDÜRLÜK CHİLLER SES VE GÜRÜLTÜ YALITIMI 


Chiller Soğutma Grubu Ses Yalıtımı, endüstriyel amaçla soğutma yapılması ihtiyaç duyulan tüm teçhizat ve ekipmanların soğutulmasında kullanılan ve bu alan da dünya standardını oluşturan bir soğutucu ünitedir.

Yapılacak işlemlerden önce, cihazların konumu, gürültüye maruz kalan yerleşim yerine uzaklığı, (ne olursa olsun) hava emiş ve atış kısımları çok iyi etüd edilerek müdahaleyi kısıtlamayacak şekilde kendi imalatımız olan gürültüyü absorbe eden panellerimizle bir Kabin içine alınarak; hem sıcak hava bypass’ı engellenecek hemde

Chiller soğutma gruplarından kaynaklanan gürültü problemini ortadan kaldırmayı taahhüt ediyoruz…

Özellikle yazları sürekli soğutma yapan ve devamlı çalıştığı için ciddi bir gürültü çıkaran chiller soğutma gruplarının ses yalıtımı için ustalaşmış bir etüt ve hazırlık çalışması gerekmektedir.

Cihazlar konumu,gürültüden rahatsız olan bölgeye uzaklığı,ve desibel seviyesi çok önemlidir.Yapılacak chiller soğutma grubu ses yalıtımı,soğutma kulesi ses yalıtımı,klima dış üniteleri ses yalıtımı işlemi bu doğrultuda projelendirilecek,dizayn edilecektir.

Teknik Bilgi Fiyat Talepleri Ve Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

ONLİNE MAĞAZA

FIRSAT ÜRÜNLERİ

İstanbul (Merkez)

Adil Mahallesi Salihler Cad. Kafkas Sok.  No:29/A Sultanbeyli / İSTANBUL
Telefon : +90 216 344 34 22
Whatsapp : 0507 668 41 24

Çalışma Saatleri

Hafta İçi    08:00 - 19:30
Cumartesi  09:00 - 14:30
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.