Off Canvas

 
 

Akustik Sunger Fiyatları

Akustik sünger fiyatları Akustik sünger ses yalıtımında kullanılan ses kesici mükemmel akustik ve yalıtım özelliği olan süngerlerdir.

iletisimlogoakustiksunger

akustik sunger ses yalitim malzemeleri

Akustik sünger ses yalıtımında kullanılan mükemmel akustik ve yalıtım sağlayan ses kesici akustik süngerlerdir. Akustik sünger hem fiyatının ekonomik olması hemde montaj kolaylığı yönünden en çok tercih edilen akustik ses yalıtım süngeridir. Ses izolasyonu olarak bir çok alanda kullanılmaktdır. 

Akustik foam piramit sünger fiyatları - bondex sünger - bariyerli bondex sünger - Ses izolasyon Süngerleri - Ses yalıtım süngeri - Yanmaz akustik sünger - Yanmaz akustik yumurta sünger fiyatı - Yanmaz ses yalıtım süngeri - Yangına dayanıklı ses izolasyon süngeri - Ses yalıtım ürünleri - Titreşim yalıtımı - Viyol sünger - Bayileri akustik sünger- Ses ve gürültü emici panel - ses yalıtımı 
(Türkiyenin Her Yerine) Yanmaz Sünger 20 TL m² 

Akustik Sünger ve Diğer izolasyon süngerleri ;
Akustik sünger ortamdaki sesin kalitesini artırmak amacıyla kullanılan sünger çeşididir. Eko Absorbe çınlama gibi yankı problemlerinde kullanılan ürünler arasındadır. Tercih edilme sebebi fiyatının ekonomik olması ve kolay temin edilebilmesidir.
Akustik sünger çeşit farklılıkları ile bölümlere ayrılırlar, Akustik Köpük Sünger Bunlar Piramit sünger, Yumurta sünger, Viyol sünger, Yanmaz akustik sünger, Yumurta kabı sünger, Düz sünger, flex sünger olarak ayrılmaktadırlar.

piramit sünger

 

 

Piramit Sünger Fiyatları; Yumurta Sünger Fiyatları;

65-70 DNS YOĞUNLUK

Yanmaz 4 cm lik
1 m2 fiyatı 30,00 TL

Yanmaz 5 cm lik
1 m2 fiyatı 45,00 TL

Yanmaz 7 cm lik
1 m2 fiyatı 55,00 TL

65-70 DNS YOĞUNLUK

Yanmaz 3 cm lik
1 m2 fiyatı 20,00 TL

Yanmaz 4 cm lik
1 m2 fiyatı 28,00 TL

Yanmaz 5 cm lik
1 m2 fiyatı 38,50 TL

 

FİRMAMIZ YURT DIŞINA ÜRÜN MALZEME İHRACATI YAPMAKTADIR.
İhracat için : 0216 344 34 22 pbx

Ses yalıtımı, ses geçiş kaybının artırılması anlamına gelir ve gürültü denetimini içerir. Ortamdan kaynaklanan hava seslerinin bitişikteki mekana geçmesinin engellenmesi ve darbeyle oluşan katı cisimlerde yayılan sesin yalıtılmasını kapsar. Bina sakinlerini rahatsız eden sesin yayıldığı yolları yok etmek ya da konser salonu, sinema, kütüphane, stüdyo gibi mekanlarda dışarıdan gelen sesi azaltmak gerekir. Bu amaçla ses yalıtımı tüm bölme elemanlarının camyünü ve taşyünü gibi mineral esaslı malzemeler veya poliüretan veya melamin esaslı akustik sünger köpükler ile yalıtılması ile yapılmalıdır.

Akustik Sünger Fiyatları / Piramit Sünger / Yumurta Sünger ..

Renkli Akustik Sünger  Piramit Süngerler

piramit-sunger-gorsel renkli piramit sunger cesitleri renkli akustik piramit sunger01

renkli akustik sunger01 renkli akustik sunger cesitleri renkli piramit sunger05


%80 Ses Yalıtımı Adepan Süngerpan Echobone (Bondex) Kırpıntı Sünger / ses yalıtım süngeri
GÖKÇE AKUSTİK Farkıyla....

echobone-bondex-sunger 

2,5 CM 1 M2 Fiyatı : 16,00 TL (120 DNS)
2,5 CM 1 M2 Fiyatı : 18,00 TL (150 DNS)
5,0 CM 1 M2 Fiyatı : 37,00 TL (150 DNS)

Uygulama Alanları : Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, Tekne Yalıtımı , Yat Motoru Ses İzolasyonu, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada, disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi ses ve titreşim izolasyonu çözüm gereken alanlarda kullanılmaktadır.

Stok Durumu: Stokta Var
Gönderi: Kargo, Ambar
Ebatlar: 100 X 200
Kalınlık: 3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 7cm
Yoğunluk: 110, 150, 180

 

UYGULAMA HİZMETİ:
Uzman Kadromuz İşinin Ehli Ustalarmız İle Ses Yalıtım İşlerinizde Garantili uygulama hizmeti..

akustik melamin sunger cesitleri
Kurşun ve Pvc Bariyerli Akustik süngerler ,

bariyerli akustik melamin sunger cesitleri

Ayrıca bariyerli akustik yanmaz süngerler ile % 80 e varan ses izoalsyonu ve mekan akustiği sağlanabilmektedir.
Başlıca Kullanım Alanları arasında Jeneratör odalarının ses yalıtımı dert olmaktan çıkıyor. Hem zaman hemde yüksek maliyetten kurtulabilirisniz.
Yanmaz özelliği ve sertifikalı olması resmi kurumlarda ve bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.


(Yeni Ürün) Gökçe Akustik Farkıyla  Labirent Sünger / 
A Kalite ses akustiği şık tasarımı ile dikkat çekiyor.. yanmaz özelliği mevcut olup sertifikalı üründür.
 
akustik-ve-ses-duzenleyici-urunler-labirent-sunger bariyerli-akustik-sunger akustik yanmaz bariyerli ses izolasyon sungeri

 

Vicoustic New Flexi Panel A50
Flexi Panel A50 Eğer, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir. Genelde bu tür kayıt olarak, özellikle talep oda uygulanan veya yayın stüdyoları, panel cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini sunar.

vicoustic-flexipanel vicoustic-flexi-wood-a75-ses-yalitimi thumb490x240 Vicoustic.VicousticFlexiWall20840

FİYAT BİLGİSİ: 49*49 5cm 15,00 TL + KDV

Yenilikçi tasarım

Yüksek akustik performans
Çok yönlü Benzersiz Vicoustic teknolojisi
Kolay kurulum
Her kutuda 12 adet

Uygulama Alanları :

Konferansı ve Telekonferans Odaları, Ev Tiyatrolar, Kayıt ve Broadcast stüdyoları, Post Prodüksiyon Stüdyoları, Prova Odalar, Kamusal, Konferans, Performans Uzayları, vb

Ürün Teknik Bilgileri

Boyutlar:49x49x5cm
Malzeme:Akustik köpük
Yangın Değerlendirme:M1
Renk:Siyah
Kurulum:Yapıştırıcı Dunlop M-32 Adebond

 

PİRAMİT SÜNGER ;

Poliüratan süngerlere piramit şekli verilerek 15 kg m3 il 100kg m3 yoğunluk aralığında üretilmektedir. Renk alternatifi yanı sıra farklı yükseklik ve ebatlarında özel form ve şekillendirmeler yapılabilmektedir.

Akustik Piramit Süngerler formlu köpükler gözenekleri açık, ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir. Esnektir ve kolay uygulanabilir.Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir. 2013 Güncel Piramit sünger fiyatları na sayfamızdan ulaşabiliriniz..
Yanmaz B1 sınıfı alev almaz özellikli

65-70 DNS YANMAZ
15-26 DNS YANICI


Müzik stüdyoları, sinema, tiyatro, fabrikalar, ofisler gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiğini iyileştirmek amaçlı kullanılan piramit veya viyol (karton yumurta kabı formu) şekilli sünger ürünlerdir. Poliüretan köpükten imal Echopol ve Firex ile melamin köpüğünden imal Basotect markalı ürünlerin farklı özellikleriyle alternatif seçimlere imkan sağlanır. Stoklarımızda mevcuttur. Ses yalıtımı, bir mekandan diğer bitişik mekana ses enerjisinin geçiş yaparken iki mekanın ara kesitinde (duvar, döşeme, tavan) diğer mekana rahatsızlık vermeyecek belli bir orana indirgenmesi, ses azaltımıdır. Yumurta ve piramit süngerler ses yalıtım sisteminin bir parçası ve ses yalıtımına faydalı olmakla beraber esas görevleri iç ortamda ki ses enerjisinin yansımalarını engellemek, yansıma sürelerini (reverberasyon) düzenleyerek iç ortam akustiğini istenilen amaca uygun hale getirmektir. Tek başlarına ses yalıtım malzemesi olarak kullanılmaları doğru değildir. Echopol en ekonomik fiyatlı ürün olurken, yanma sınıfı olarak dezavantajlıdır. İç mekanlarda doğal olarak en üst yüzeyde kullanılan akustik düzenleme amaçlı bu malzemelerin petrol türevi malzemeler olduğu yangın riski açısından her zaman gözönünde bulundurularak kullanımı planlanmalıdır. Firex 50, 75 ve 100kg/m³ gibi yüksek yoğunlukta ürünleriyle hem ses yalıtımı ve akustik değerleri açısından, hem de yüksek ısı ve alevle teması sonucunda erime ve damlacık oluşumu göstermemesi yönünden teknik olarak daha üstündür. Melamin köpüğü Basotect ise anlık 290⁰C, uzun süreli 150⁰C’ye kadar yangına dayanımıyla, yangın riskine karşı akustik düzenlemede kullanılabilecek en güvenli süngerdir.

 

YANMAZ SÜNGERLER:Modifiye edilerek (Emprenye) yanmazlık özelliği kazandırılmış süngerler endüstride bir çok yerde kullanılmaktadır.Bu süngerler yüksek enerji sönümleme özelliği nedeniyle akustik yalıtım ve vibrasyon giderici olarak kullanılırlar.Bu nedenle Akustik sünger olarakda isimlendirilir.

Emprenye işlemi sonrasında oluşan elastik yapı, basit dolgu parçalarında ses sönümleyici vazifesi yapar.

 

Emprenye işlemi ;Poliüretan süngerin bazı katkı maddeleri ve mineral dolgu maddeleri ile yapılan , süngere '0' yanmazlık vererek yüksek yanma riskini önleyen bir prosestir. Emprenye edilmiş sünger,normal poliüretan süngerden çok daha iyi bir akustik izolasyon karakteristiğine sahiptir. Ayrıca bu süngerler, kumaş , fiberglass ve polietilen film ile kolaylıkla lamine edilebilirler.

 

Yanmaz Süngerin uygulama alanları ;

Kamuya açık alanlarda akustik izolasyon,
Müzik Stüdyolarında , Radyolarda
Prova Ses Kayıt Odalarında
Motor odaları izolasyonu,
Jeneratör odaları izolasyonu,
Elektrik ve Elektronik sektöründe,
Otomotivde , araçların motor kabinlerinde,
Ağır vasıta ve endüstriyel uygulamalarda,
Havacılık ve taşıma endüstrisinde,

 

Piramit sünger uygulama görselleri ;
Pratik ve kolay uygulama kolaylığı ile işçilik maliyetini düşürebilirsiniz. yapmanız gereken tek şey ürün aldığınızda yanında pratik akustik sünger yapıştırıcısı siparişi vermeniz.

akustik sunger uygulama

akustik sunger uygulama3


akustik sunger uygulama2


akustik sunger uygulama4

 

ONLİNE MAĞAZA

FIRSAT ÜRÜNLERİ

İstanbul (Merkez)

Adil Mahallesi Salihler Cad. Kafkas Sok.  No:29/A Sultanbeyli / İSTANBUL
Telefon : +90 216 344 34 22
Whatsapp : 0507 668 41 24

Çalışma Saatleri

Hafta İçi    08:00 - 19:30
Cumartesi  09:00 - 14:30
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.