Off Canvas

 
 

Basotect Sünger

Basotect Melamin Sünger Beyaz ve Gri Renklerde Yumurta piramit ve labirent formlarında basotect melamin akustik sünger

BASOTECT SÜNGER ÜRETİCİ FİRMADAN GARANTİLİ ÜRÜNLER BASF
Basotect sünger yangına dayanımlı, akustik NRC değerleri yüksek açık gri ve beyaz renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levha olarak bilinir.
Basotec melamin sünger , Basotect Süngerler Orta ve yüksek frekanslardaki seslerin yutulması, çınlamanın önlenmesi, mekan akustiğinin düzenlenmesi gereken yerlerde ses ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılır. Melamin köpüğünden üretilmiş sık gözenek yapılı, ısı iletim değeriyle ses yalıtım ve akustik düzenlemenin yanı sıra ısı yalıtımına da fayda sağlayan, 8-11 kg/m³ yoğunlukta, anlık 290⁰C uzun süreli 150⁰C’ye kadar yangına dayanımlı, açık gri ve beyaz renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levhalardır

Melamin Sünger - Beyaz akustik sünger - Gri akustik sünger - Yumurta Piramit Spesyal ve Labirent formlarında


BASOTECT SÜNGER ÇEŞİTLERİ - BASOTECT MELAMİN SÜNGER 
basotec-sunger-beyaz-labirent basotec-sunger-labirent basotec-sunger-piramit basotec-sunger-spesyal basotec-sunger-yumurta

 

 

Basotect Sünger : Yapısı Melamin köpüğüdür. Melamin reçineden üretilen, düşük yoğunlukta, sıcaklığa dayanıklı, aynı zamanda ses yutma kabiliyeti nedeniyle ses yalıtımında da kullanılabilen bir malzemedir.
Basotec Çeşitleri Düz panel şeklinde Yumurta, Piramit, Spesyal, Labirent şeklindedir. Ürünler Stoklarımızda Mevcuttur detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
Yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapısıyla akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan mükemmel ses sönümleme üründür. Otomotiv, beyaz eşya, inşaat sektörlerinde sıkça kullanılırlar. Çekme kopma değerlerinin düşüklüğü nedeniyle özellikle otomotiv sektöründe üzerinde film veya tekstil ürünleri gibi farklı bir taşıyıcı tabaka ile beraber uygulanır.


BEYAZ VE GRİ RENK SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR. İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İSTEDİĞİNİZ KADAR SİPARİŞ VEREBİLİR SHOWROOMUMUZDA ÜRÜNLERİ UYGULAMALI OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ.


Melamin köpüğünden imal edilmektedir. Bakteriyel olduğu için genelde hastane gibi yerlerde kullanılır.Beyaz ve Gri renkleri mevcuttur. Akustik süngerlerde olduğu gibi Piramit, Labirent, Yumurta, Spesiyal ve Düz şekilleri mevcuttur.Basotect Melamin süngerler I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme'de sağlamaktadır. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir. Melamin akustik köpük düşük yoğunluk ile üstün ses yutum katsayısına sahip akustik ses yalıtım malzemesidi

Basotect melamin sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özelliktedirler.Kullanım alanları çok geniştir. Antibakteriyeldir ve yanmaya karşı ekstra dayanım sağlar. Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir.

 

Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Özellikle Ofislerde , hastanelerde, okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect Melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

ONLİNE MAĞAZA

FIRSAT ÜRÜNLERİ

İstanbul (Merkez)

Adil Mahallesi Salihler Cad. Kafkas Sok.  No:29/A Sultanbeyli / İSTANBUL
Telefon : +90 216 344 34 22
Whatsapp : 0507 668 41 24

Çalışma Saatleri

Hafta İçi    08:00 - 19:30
Cumartesi  09:00 - 14:30
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.